Proběhlé akce

Veteráni v pivovaru

28. květen 2016 • 11:00 - 16:00


Veteráni v pivovaru
28. 5. 2016
11.00 – 16.00

Přijeďte v sobotu 28. května do Pivovaru Velké Popovice a pokochejte se veterány, kteří se u nás v rámci závodu OldTimer Bohemia Rallye zabydlí. Automobiloví veteráni a jejich posádky budou během celého dne přijíždět do areálu pivovaru, kde mají povinnou dvouhodinovou přestávku na občerstvení. A to je ideální příležitost si je všechny prohlédnout.

Krom historických skvostů na vás budou čekat i speciální prohlídky pivovaru, které se tentokrát budou více věnovat pivovarské dopravě, a na historické varně z roku 1928 uvidíte výstavu fotografií právě na toto téma. V rámci prohlídky si budete moci zasoutěžit o pivní ceny a v pivovarských sklepích si vyzkoušíte školu čepování - náš pivovarský odborník vám řekne více o správném čepování piva a své pivo si pod jeho dohledem sami načepujete a vychutnáte. V nabídce bude také Kozel Černý Nefiltrovaný, který je k dostání pouze na prohlídkové trase pivovaru.

Restaurace Velkopopovická Kozlovna bude mít připraveno bohaté občerstvení a samozřejmě nesmí chybět i výborné Velkopopovické pivo! Těšíme se na vás. Na zdraví!